MUTAI CMTB1LE-63 4P Sesepa sa Potoloho se Sebediswang sa Hona Jwale sa RCBO
Lintlha tsa Sehlahisoa
Sehatsetsi sa potoloho se sebelisoang ke CMTB1LE-63 se ka sireletsa batho le motlakase khahlanong le ho tšoha ha motlakase, ho fokotsa potoloho, le ho jara lintho tse ngata. RCBO e sebelisoa haholo-holo mehahong ea khoebo le ea bolulo,
E lumellana le maemo a IEC61009-1.
| Lebitso la sehlahisoa | Sesepa sa Potoloho se Sebelisitsoeng sa Hona Joale se Sebelisitsoeng |
| Nomoro ea Mohlala | CMTB1LE-63 4P |
| E tloaelehileng | IEC61009-1 |
| Lekanyeditswe hona jwale Ka hare ho (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Lipalo | 4P |
| Motlakase o lekantsoeng Ue (V) | 400V |
| Lebelo la makhetlo | AC 50/60Hz |
| Bokgoni ba potoloho e kgutshwane bo lekantsweng Icn | 3000A/4500A/ 6000A |
| Tekanyo ea motlakase e mamellang tšusumetso ea Uimp | 4000V |
| Mocheso o tloaelehileng | -20℃~+40℃ |
| Mofuta oa tokollo ea hang-hang | C kapa D |
| Lekanyelitsoe hore masala a sebetsa hona joale Ka hare | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Moqomo
Kemiso le tekanyo ea ho kenya (mm)
Molemo
1. Tšireletso ea hona joale ea potoloho e khuts'oane le hona joale e feteletseng
2.Tshireletso kgahlanong le ho tshoha ha motlakase: Sethibela-masalla sa potoloho ya motlakase se lemoha le ho sitisa diphoso tsa motlakase tse bakwang ke ho dutla ha motlakase fatshe, e leng se thibelang ho tshoha ha motlakase le ho thunngoa ke motlakase.
3. Nako ea karabelo e potlakileng: Li-breaker tsena li etselitsoe ho khoptjoa kapele, hangata ka motsotsoana, ha ho fumanoa phoso ea motlakase.
Lipalo
Kopo
Li-circuit breaker tsa MCB Miniature li sebelisoa haholo mehahong, matlong a bolulo, lits'ebetsong tsa indasteri, phetisong ea motlakase.
Tse ling
Sephutheloana
1 likhomphutha ka lebokose le ka hare, likhomphutha tse 20 ka lebokose le ka ntle.
Tekanyo ka lebokose le ka ntle: 41*21.5*41.5 cm
'Maraka o Moholo
MUTAI Electric e tsepamisitse maikutlo haholo ho sebeletseng mebaraka Bochabela bo Hare, Afrika, Asia Boroa-bochabela, Amerika Boroa le Russia ... jj.
Hobaneng u re khetha
Mohala: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












