MUTAI CMTB1LE-63 3P Sesepa sa Potoloho se Sebediswang sa Hona Jwale sa RCBO
Lintlha tsa Sehlahisoa
Sesebediswa sa ho Qhekella Potoloho sa Mahlasedi se sa Felang se nang le Tshireletso ya Motlakase o Feteletseng (RCBO) ke sesebediswa sa polokeho ya motlakase se kopanyang mesebetsi ya sesebediswa sa ho qhokella potoloho se sa setseng (RCD) le seqhokelli sa potoloho se senyenyane (MCB) ka yuniti e le nngwe.
Sehatsetsi sa potoloho se sebelisoang ke CMTB1LE-63 se ka sireletsa batho le motlakase khahlanong le ho tšoha ha motlakase, ho fokotsa potoloho, le ho jara lintho tse ngata. RCBO e sebelisoa haholo mehahong ea khoebo le ea bolulo. E latela maemo a IEC61009-1.
| Lebitso la sehlahisoa | Sesebediswa sa Potoloho se Sebedisitsweng sa RCBO sa Masalla |
| Nomoro ea Mohlala | CMTB1LE-63 3P |
| E tloaelehileng | IEC61009-1 |
| Lekanyeditswe hona jwale Ka hare ho (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Lipalo | 3P |
| Motlakase o lekantsoeng Ue (V) | 400V |
| Lebelo la makhetlo | AC 50/60Hz |
| Bokgoni ba potoloho e kgutshwane bo lekantsweng Icn | 3000A/4500A/ 6000A |
| Tekanyo ea motlakase e mamellang tšusumetso ea Uimp | 4000V |
| Mocheso o tloaelehileng | -20℃~+40℃ |
| Mofuta oa tokollo ea hang-hang | CD |
| Lekanyelitsoe hore masala a sebetsa hona joale Ka hare | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Moqomo
Kemiso le tekanyo ea ho kenya (mm)
Molemo
1. Tšireletso ea lipotoloho khahlanong le hona joale ha potoloho e khuts'oane, ho jara mojaro o feteletseng le tšireletso ea ho lutla ha lefatše
2. Ho bonolo ho kenya: Hangata li-RCBO li nyane ebile li bonolo ho li kenya, e leng se etsang hore li be ntle bakeng sa tšebeliso libakeng tse nyane kapa libakeng tse thata.
Lipalo
Kopo
Li-circuit breaker tsa MCB Miniature li sebelisoa haholo mehahong, matlong a bolulo, lits'ebetsong tsa indasteri, phetisong ea motlakase.
Tse ling
Sephutheloana
Li-pcs tse 2 ka lebokose le ka hare, li-pcs tse 40 ka lebokose le ka ntle.
Tekanyo ka lebokose le ka ntle: 41*21.5*41.5 cm
'Maraka o Moholo
MOTLAKASE O SHEBELLA Mmaraka oa MUTAI Bochabela bo Hare, Afrika, Asia Boroa-bochabela, Amerika Boroa, le Russia.
Hobaneng u re khetha
Mohala: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













