Switch ea Phetisetso ea Othomathiki ea MUTAI LGX3 e ka Fetohang ea 4P 5 110V 220V ATS 63A ea Matla a Mabeli
Lintlha tsa Sehlahisoa
■ Mesebetsi ea sehlahisoa
| Li-terminal tsa phepelo | N,L1,L2,L3 |
| Tekanyo ea phepelo ea motlakase | AC 3*110V(N-L1/L2/L3) |
| Lebelo la makhetlo | 40/50/60/70Hz |
| Sebaka sa ho beha Umax | 110-300V |
| Sebaka sa ho beha Umin | 80-220V |
| Tieho ea ho koala ka bohona (Ton) | 1-600s |
| Tieho ea ho khutlisa mohatong oa bohlokoa | 1-600s |
| Fetolela tieho ho ea mekhahlelong ea peeletso | <0.2s |
| Hysteresis ea motlakase | 5V |
| Tieho ea leeto la overvoltage | 0.1s;≥350V: 0.02s |
| Tieho ea leeto la undervoltage | 0.1s;≥350V: 0.02s |
| Ho nepahala ha motlakase | <1% |
| Motlakase o phahameng oa mohato oa ts'ebetso | 350V |
| E lekantsoe hona joale ea oporating | 63A |
| Hona joale e sebetsang ea Max | 80A |
| Tekanyo ea tšilafalo | 3 |
| Bophelo ba motlakase | 100000 |
| Bophelo ba mechini | 1000000 |
| Bophahamo | ≤2000m |
| Mocheso o tloaelehileng | -25℃ ~ +50℃ |
| Mongobo o lumelletsoeng | ≤50% ho 40℃ (ntle le ho kolobisa) |
| Mocheso oa polokelo | -25℃ ~ +55℃ |
| Boholo ba mokhanni | 0.5mm² ~ 1mm² |
■ Sebopeho


Kopo
Sesepa sena sa phetisetso se bohlale se etselitsoe ho fana ka mojaro oa karolo e le 'ngoe ea 220V ho tsoa phepelong e fapaneng ea motlakase, e le ho boloka phepelo ea motlakase e sa khaotseng ea mojaro oa bohlokoa oa karolo e le 'ngoe. Ho ea ka boteng ba motlakase le boleng ba motlakase mekhahlelong, e tla khetha ka bo eona phepelo e ntle ea motlakase ebe e fetisetsa phepelo ea mojaro oa karolo e le 'ngoe ho eona.
Tse ling
Sephutheloana
LGX3: 1 PC ka lebokose le ka hare
Lipotso le Likarabo
Lihlahisoa li fumane mangolo a CCC, CE, CB le a mang a machaba, 'me li na le mangolo a tsamaiso ea ISO 9001 le ISO 14001.
'Maraka o Moholo
MOTLAKASE O SHEBELLA Mmaraka oa MUTAI Bochabela bo Hare, Afrika, Asia Boroa-bochabela, Amerika Boroa, le Russia.
Hobaneng u re khetha
1. Phihlelo ea lilemo tse fetang 15 ea ho hlahisa MCB, MCCB, ACB, RCBO, RCCB, ATS, Contactor ... jj.
2. Ketane e phethetsweng ya indasteri ho tloha tlhahisong ya dikarolo ho isa kopanong e feletseng ya dihlahiswa, diteko le tlasa taolo ya kamehla.
3. Ka disetifikeiti tsa tsamaiso ya tsamaiso ya ISO 9001, ISO14001, dihlahiswa di tshwaneleha ka disetifikeiti tsa matjhaba tsa CCC, CE, CB.
4. Sehlopha sa botekgeniki sa litsebi, se ka fana ka ts'ebeletso ea OEM le ODM, se ka fana ka theko ea tlholisano.
5. Nako ea ho fana ka thepa ka potlako le tšebeletso e ntle ea kamora ho rekisoa.
Mohala: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com















