CMTB1-125 2P – 4P MCB 125A Sehahlauli sa Potoloho se Senyenyane sa 4P MCB 125A
Lintlha tsa Sehlahisoa
CMTB1sesebelisoa se senyenyane sa ho roba potolohoE netefatsa tšireletso ea potoloho e khuts'oane le ho feteletsa lintho ha ka nako e 'ngoe e ntse e loketse ho fetola le ho fetola sistimi ea motlakase. E na le moralo o tsoetseng pele oa sebopeho, ts'ebetso e tšepahalang, bokhoni bo phahameng ba ho robeha le ponahalo e ntle. Sekoahelo sa eona le likarolo li entsoe ka thepa e nang le khanyetso e ntle ea tšusumetso le thepa e thibelang malakabe.
MCB e latela maemo a IEC/EN60898-1 mme e loketse ditsamaiso tsa AC tse nang le motlakase o lekantsweng wa 50/60Hz wa 230V/240V/400V/415V. Tekanyetso e phahameng ka ho fetisisa ya motlakase ke 125A, e leng se etsang hore e be ntle bakeng sa ditshebediso tse hlokang motlakase o ka tlase ho moedi ona.
| Lebitso la sehlahisoa | MCB |
| Nomoro ea mohlala. | CMTB1-125 |
| E tloaelehileng | IEC60898-1 |
| Setifikeiti | CE |
| Lekanyeditswe hona jwale Ka hare ho (A) | 1A-125A |
| Lipalo | 1P-4P |
| Motlakase o lekantsoeng Ue (V) | 230V/400V |
| Lebelo la makhetlo | AC 50/60Hz |
| Bokgoni ba potoloho e kgutshwane bo lekantsweng Icn | 10kA |
| Mocheso o tloaelehileng | -20℃~+40℃ |
| Mofuta oa tokollo ea hang-hang | C & D |
| 'Mala | Bosweu |
| Tšebeletso | OEM le ODM |
Moqomo
Molemo
1. Tšireletso ea lipotoloho khahlanong le hona joale ha potoloho e khuts'oane
2. Tšireletso ea lipotoloho khahlanong le overload current
3. Moralo o motle ebile o bonolo ho o kenya
4. Re na le ketane e felletseng ea indasteri, likarolo tsohle tse ka hare ho lihlahisoa li entsoe ke mokhatlo oa rona o thusang ka botlalo --- Jianshen Electric
5. Boleng ba thepa e tala bo laoloa ka tieo, ke setsebimoetsi oa mcb
6. Setsebimoetsi oa motlakase o nang le motlakase o tlaselisebelisoa tsa motlakase tse fetang lilemo tse leshome
Kopo
Li-circuit breaker tsa MCB Miniature li sebelisoa haholo mehahong, matlong a bolulo, lits'ebetsong tsa indasteri, phetisong ea motlakase.
Tse ling
Sephutheloana
Li-pcs tse 6 ka lebokose le ka hare, li-pcs tse 120 ka lebokose le ka ntle.
Tekanyo ka lebokose le ka ntle: 41*21.5*41.5 cm
'Maraka o Moholo
Limmaraka tsa rona tse ka sehloohong li libakeng tse kang Bochabela bo Hare, Afrika, Asia Boroa-bochabela, Amerika Boroa, 'Maraka oa Russia...jj.
Hobaneng u re khetha
Mohala: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













