Mutai CMTB1-63 2P 10A 16A 20A 25A 32A Mcb Miniature Circuit Breaker
Lintlha tsa Sehlahisoa
Sehahi sa potoloho se senyenyane sa CMTB1-63 se fana ka tšireletso khahlanong le lipotoloho tse khutšoane le ho jara lintho tse ngata haholo, 'me se ka boela sa sebelisoa bakeng sa phetisetso le liphetoho tsa sistimi ea motlakase tse sa tloaelehang. MCB e na le moralo o tsoetseng pele oa sebopeho, ts'ebetso e tšepahalang, bokhoni bo phahameng ba ho robeha, le ponahalo e ntle. Khetla ea eona le likarolo li hahiloe ka thepa e nang le khanyetso e matla ea tšusumetso le thepa e thibelang malakabe.
MCB e etselitsoe ho fihlela maemo a IEC/EN60898-1 mme e ka sebelisoa lits'ebetsong tsa AC tsa 50/60Hz tse nang le litekanyetso tsa motlakase tsa 230V/240V/400V/415V. E na le hona joale e nang le tekanyo e phahameng ka ho fetisisa ea 63A mme e loketse lits'ebetso tse hlokang maqhubu a tlase ho feta moeli ona.
| Lebitso la sehlahisoa | MCB |
| Nomoro ea mohlala. | CMTB1-63 2P |
| E tloaelehileng | IEC60898-1 |
| Setifikeiti | CE |
| Lekanyeditswe hona jwale Ka hare ho (A) | 1A-63A |
| Lipalo | 2P |
| Motlakase o lekantsoeng Ue (V) | 400/415V |
| Lebelo la makhetlo | AC 50/60Hz |
| Bokgoni ba potoloho e kgutshwane bo lekantsweng Icn | 3000A/4500A |
| Tekanyo ea motlakase e mamellang tšusumetso ea Uimp | 4000V |
| Mocheso o tloaelehileng | -20℃~+40℃ |
| Mofuta oa tokollo ea hang-hang | C |
| 'Mala | Bosweu |
| Tšebeletso | OEM le ODM |
Moqomo
Lipalo
Molemo
1. Tšireletso ea lipotoloho khahlanong le hona joale ha potoloho e khuts'oane
2. Tšireletso ea lipotoloho khahlanong le overload current
3. Moralo o motle ebile o bonolo ho o kenya
Kopo
Li-circuit breaker tsa MCB Miniature li sebelisoa haholo mehahong, matlong a bolulo, lits'ebetsong tsa indasteri, phetisong ea motlakase.
Tse ling
Sephutheloana
Li-pcs tse 6 ka lebokose le ka hare, li-pcs tse 120 ka lebokose le ka ntle.
Tekanyo ka lebokose le ka ntle: 41*21.5*41.5 cm
'Maraka o Moholo
Limmaraka tsa rona tse ka sehloohong li libakeng tse kang Bochabela bo Hare, Afrika, Asia Boroa-bochabela, Amerika Boroa, 'Maraka oa Russia...jj.
Hobaneng u re khetha
Mohala: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













