MUTAI CMTB1LE-63 1P N Sesepa sa ho Qetela sa Hona Joale se Sebediswang ke RCBO
Lintlha tsa Sehlahisoa
Sehatsetsi sa Potoloho se Sebediswang ke CMTB1LE-63 se ka sireletsa batho le motlakase ho ts'oha ha motlakase, diphoso tsa potoloho e kgutshwane, le ho jara boima bo feteletseng. RCBO e sebediswa haholoholo meahong ya kgwebo le ya bodulo. E dumellana le maemo a IEC61009-1.
CMTB1LE-63 RCBO e sebetsa bakeng sa AC50/60HZ, motlakase o lekantsoeng ke 230V/240V/400V /415V le motlakase o lekantsoeng ho fihlela ho 63A.
| Lebitso la sehlahisoa | RCBO |
| Nomoro ea Mohlala | CMTB1LE-63 1P+N |
| E tloaelehileng | IEC61009-1 |
| Lekanyeditswe hona jwale Ka hare ho (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Lipalo | 1P+N |
| Motlakase o lekantsoeng Ue (V) | 230V |
| Lebelo la makhetlo | AC 50/60Hz |
| Bokgoni ba potoloho e kgutshwane bo lekantsweng Icn | 3000A/4500A/ 6000A |
| Tekanyo ea motlakase e mamellang tšusumetso ea Uimp | 4000V |
| Mocheso o tloaelehileng | -20℃~+40℃ |
| Mofuta oa tokollo ea hang-hang | CD |
| Lekanyelitsoe hore masala a sebetsa hona joale Ka hare | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Moqomo
Kemiso le tekanyo ea ho kenya (mm)
Molemo
1. Tšireletso ea lipotoloho khahlanong le potoloho e khuts'oane, ho jara boima ba 'mele le ho lutla ha lefatše
2. Ho kenya habonolo: Li-circuit breaker tse setseng li ka kenngoa phanele efe kapa efe ea circuit breaker kapa lebokoseng la motlakase, e leng se etsang hore ho be bonolo ho li kenya.
3. Ho se utloisise: Ba ka lemoha esita le ho dutla ha motlakase ho fokolang fatshe
Lipalo
Kopo
Li-circuit breaker tsa MCB Miniature li sebelisoa haholo mehahong, matlong a bolulo, lits'ebetsong tsa indasteri, phetisong ea motlakase.
Tse ling
Sephutheloana
Li-pcs tse 4 ka lebokose le ka hare, li-pcs tse 80 ka lebokose le ka ntle.
Tekanyo ka lebokose le ka ntle: 41*21.5*41.5 cm
'Maraka o Moholo
MOTLAKASE O SHEBELLA Mmaraka oa MUTAI Bochabela bo Hare, Afrika, Asia Boroa-bochabela, Amerika Boroa, le Russia.
Hobaneng u re khetha
Mohala: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












