MUTAI CMTB1LE-63 2P Sesepa sa ho Qetela se Sebediswang ke Hona Jwale sa RCBO
Lintlha tsa Sehlahisoa
RCBO e sireletsa khahlanong le likotsi tsa ho tšoha ha motlakase le mollo o bakoang ke liphoso tsa mobu le maqhubu a feteletseng. E lemoha le ho sitisa ho lutla ha motlakase fatše, ho tsejoang ka hore ke maqhubu a setseng, a ka hlahang ka lebaka la terata e fosahetseng, ho senyeha ha insulation, kapa lisebelisoa tsa motlakase tse fosahetseng. Ho phaella moo, e boetse e sireletsa khahlanong le maqhubu a feteletseng, a ka bakoang ke lipotoloho tse khutšoane kapa lipotoloho tse imetsoeng haholo.
Li-RCBO li sebelisoa hangata mehahong ea bolulo le ea khoebo, hammoho le lits'ebetsong tsa indasteri. Li na le thuso haholo maemong ao ho hlokahalang tšireletso ea potoloho ea motho ka mong, joalo ka likhitsing, matloaneng a ho hlapela le libakeng tse ling moo lisebelisoa tsa motlakase li ka 'nang tsa kopana le metsi.
| Lebitso la sehlahisoa | Sesebediswa sa Potoloho se Sebedisitsweng sa RCBO sa Masalla |
| Nomoro ea Mohlala | CMTB1LE-63 2P |
| E tloaelehileng | IEC61009-1 |
| Lekanyeditswe hona jwale Ka hare ho (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Lipalo | 2P |
| Motlakase o lekantsoeng Ue (V) | 230V |
| Lebelo la makhetlo | AC 50/60Hz |
| Bokgoni ba potoloho e kgutshwane bo lekantsweng Icn | 3000A/4500A/ 6000A |
| Tekanyo ea motlakase e mamellang tšusumetso ea Uimp | 4000V |
| Mocheso o tloaelehileng | -20℃~+40℃ |
| Mofuta oa tokollo ea hang-hang | CD |
| Lekanyelitsoe hore masala a sebetsa hona joale Ka hare | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Moqomo
Kemiso le tekanyo ea ho kenya (mm)
Molemo
1. Tšireletso ea lipotoloho khahlanong le hona joale ha potoloho e khuts'oane
2. Tšireletso ea lipotoloho khahlanong le overload current
3. Tšireletso ea tšireletso ea ho lutla ha lefatše
Lipalo
Kopo
MCB e sebelisoa haholo mehahong, matlong a bolulo, lits'ebetsong tsa indasteri, phetisong ea motlakase.
Tse ling
Sephutheloana
Li-pcs tse 3 ka lebokose le ka hare, li-pcs tse 60 ka lebokose le ka ntle.
Tekanyo ka lebokose le ka ntle: 41*21.5*41.5 cm
'Maraka o Moholo
Bochabela bo Hare, Afrika, Asia Boroa-bochabela, Amerika Boroa, 'Maraka oa Russia ... jj.
Mohala: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












