CMTB1-63H 4P Bokgoni bo Phahameng ba ho Qhekella Mcb Miniature Circuit Breaker
Lintlha tsa Sehlahisoa
Sehahi sa potoloho se senyenyane sa CMTB1-63 se ka sireletsa motlakase ho tloha potolohong e kgutshwane le ho feta tekano, hape se ka sebediswa e le phetiso le phetoho e sa tlwaelehang ya sistimi ya motlakase. Sehahi sa potoloho se senyenyane ke karolo ya bohlokwa ya sistimi efe kapa efe ya motlakase, e fanang ka tshireletso e tshepahalang kgahlanong le dikotsi tsa motlakase le ho netefatsa tshebetso e bolokehileng le e sebetsang hantle ya dipotoloho le disebediswa tsa motlakase.
| Lebitso la sehlahisoa | Sekepe se senyenyane sa potoloho sa MCB |
| Nomoro ea mohlala. | CMTB1-63 4P |
| E tloaelehileng | IEC60898-1 |
| Setifikeiti | CE |
| Lekanyeditswe hona jwale Ka hare ho (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Lipalo | 4P |
| Motlakase o lekantsoeng Ue (V) | 400/415V |
| Lebelo la makhetlo | AC 50/60Hz |
| Bokgoni ba potoloho e kgutshwane bo lekantsweng Icn | 6000A |
| Tekanyo ea motlakase e mamellang tšusumetso ea Uimp | 4000V |
| Mocheso o tloaelehileng | -20℃~+40℃ |
| Mofuta oa tokollo ea hang-hang | CD |
| 'Mala | bosweu le bohlooho |
| Tšebeletso | OEM le ODM |
Lipalo
Kopo
Li-circuit breaker tsa MCB Miniature li sebelisoa haholo mehahong, matlong a bolulo, lits'ebetsong tsa indasteri, phetisong ea motlakase.
Molemo
1. Tšireletso ea lipotoloho khahlanong le hona joale ha potoloho e khuts'oane
2. Tšireletso ea lipotoloho khahlanong le overload current
3.Bokgoni bo phahameng ba ho roba
4. Moralo o motle ebile o bonolo ho o kenya
Tse ling
Sephutheloana
Li-pcs tse 3 ka lebokose le ka hare, li-pcs tse 60 ka lebokose le ka ntle.
Tekanyo ka lebokose le ka ntle: 41*21.5*41.5 cm
Lipotso le Likarabo
Mutai o tšoaneleha ka litifikeiti tsa tsamaiso ea tsamaiso ea ISO 9001, ISO14001, 'me lihlahisoa li fetile setifikeiti sa CCC, CE, CB ... jj.
'Maraka o Moholo
Lihlahisoa li amoheloa ke bareki, haholo-holo Bochabela bo Hare, Afrika, Asia Boroa-bochabela, Amerika Boroa, 'Maraka oa Russia.
1. Lihlahisoa tse ka sehloohong: MCB, MCCB, ACB, RCBO, RCCB, ATS, Contactor... jj.
2. Ketane e phethetsweng ya indasteri ho tloha tlhahisong ya dikarolo ho isa kopanong e feletseng ya dihlahiswa, diteko le tlasa taolo ya kamehla.
3. Ka disetifikeiti tsa tsamaiso ya tsamaiso ya ISO 9001, ISO14001, dihlahiswa di tshwaneleha ka disetifikeiti tsa matjhaba tsa CCC, CE, CB.
4. Sehlopha sa botekgeniki sa litsebi, se ka fana ka ts'ebeletso ea OEM le ODM, se ka fana ka theko ea tlholisano.
5. Nako ea ho fana ka thepa ka potlako le tšebeletso e ntle ea kamora ho rekisoa.
Mohala: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













